fbpx
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Fala uderzeniowa na cellulit – co warto wiedzieć?

Strona główna » Blog » Fala uderzeniowa na cellulit – co warto wiedzieć?

Fala uderzeniowa na cellulit to zagadnienie, którym interesuje się wiele kobiet zmagających się z pomarańczową skórką. Warto byłoby więc dowiedzieć się, czym właściwie jest fala uderzeniowa i w jaki sposób poprawia stan skóry. Dobrze byłoby też mieć świadomość tego, jak wygląda zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej i jak długo trzeba czekać na oczekiwane efekty. 

Fala uderzeniowa na cellulitFala uderzeniowa na cellulit – czym jest?

Fala uderzeniowa na cellulit wykorzystuje dobroczynne działanie impulsów akustycznych. Są one generowane przez specjalne urządzenie, co ma na celu zmniejszenie widocznych pod skórą, nieestetycznych grudek. Dzięki rozbijaniu podskórnej tkanki tłuszczowej możliwa jest nie tylko widoczna poprawa skóry, ale również stymulacja włókien kolagenowych do intensywnej odnowy i regeneracji.

Fala uderzeniowa na cellulit – jak przebiega zabieg z jej wykorzystaniem?

Fala uderzeniowa na cellulit to zabieg o niezbyt skomplikowanym przebiegu. Na obszar skóry, który jest poddawany zabiegowi, aplikowany jest żel, tak jak ma to miejsce przed badaniem USG. Potem, fale uderzeniowe emitowane przez urządzenie są kierowane dokładnie na ten obszar, który jest dotknięty cellulitem. Jeżeli chodzi o odczucia, jakich doznaje się w trakcie zabiegu, w większości przypadków będą to mrowienie, swędzenie czy lekkie pieczenie. Jedna sesja trwa mniej więcej 45 minut.

Sprawdź: cellulit, a hormony

Fala uderzeniowa na cellulit – kiedy efekty?

Fala uderzeniowa na cellulit przynosi zazwyczaj bardzo satysfakcjonujące efekty. Poprawa stanu skóry w postaci jej wygładzenia może być zauważalna już po kilku zabiegach. Dla uzyskania w pełni satysfakcjonujących rezultatów zaleca się jednak poddanie całej ich serii. Ilość zabiegów jest kwestią mocno indywidualną, zależną między innymi od stopnia zaawansowania cellulitu.

Serum do body wrappingu - Vialise Body Wrapping

VIALISE BODY WRAPPING
SERUM ANTYCELLULITOWE ZAMÓW

Fala uderzeniowa na cellulit – co jeszcze warto mieć na uwadze?

Fala uderzeniowa na cellulit nie zawsze może być wykonana, nawet jeśli istnieją uzasadnione wskazania do poddania się zabiegowi z jej wykorzystaniem. Wśród przeciwwskazań należy wymienić chociażby ciążę, skłonność do pojawiania się siniaków, rany na skórze oraz kłopoty z krzepliwością krwi. Osoby obawiające się bólu podczas zabiegu mogą być spokojne, bo nie odczuwa się go. Może być mowa jedynie o lekkim dyskomforcie.

Serum do body wrappingu - Vialise Body WrappingFala uderzeniowa – wesprzyj jej działanie odpowiednimi kosmetykami

Fala uderzeniowa jest skuteczna, ale warto wesprzeć jej działanie dobrymi kosmetykami, najlepiej tymi o naturalnym składzie. W tej roli sprawdzić może się krem Vialise Body Wrapping.

Można znaleźć w nim takie składniki aktywne jak chociażby: 

  • ekstrakt z kasztanowca – wykazuje działanie wzmacniające kruche ściany naczyń krwionośnych, działa też ujędrniająco
  • ekstrakt z alg – posiada silne działanie oczyszczające oraz regenerujące
  • olejek imbirowy – silnie ujędrnia naskórek, jednocześnie dbając o jego nawilżenie i regenerację
  • olej sezamowy – słynie z właściwości odżywczych i wyrównujących koloryt naskórka

Regularne stosowanie kosmetyków tej marki ma szansę pomóc w walce z suchością, nierównościami skóry oraz brakiem jędrności.

Podsumowując, jeżeli u kobiety regularnie będzie stosowana fala uderzeniowa, cellulit ma szansę zostać zredukowany. Oprócz tego zabiegu, dobrze byłoby też zaufać sile kosmetyków naturalnych, takich jak chociażby te marki Body Vialise Wrapping.


Bibliografia:

1. Gajewczyk M, Wilczyńska K., Zmiany cellulitowe. Część I – etiologia i profilaktyka, 2011
2. Zegarska B, Woźniak M, Kaczmarek-Skamira E. Cellulit – etapy powstawania i stadia zaawansowania, 2013

1 głosów

Komentarze

Opinie od naszych klientek

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊