fbpx
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Pytania i odpowiedzi

Strona główna » Pytania i odpowiedzi

1. Co to jest cellulit?

Cellulit jest defektem estetycznym, który obserwujemy jako charakterystyczne nierówności skóry. Jest to skutek nierównomiernego rozłożenia komórek tłuszczowych, które otacza mieszanka wody i toksyn (są one produktem ubocznym metabolizmu komórkowego, a jednocześnie powodują dalszy rozrost komórek tłuszczowych). Dodatkowo rozrośnięte lipidy uciskają naczynka, co utrudnia pozbywanie się nadmiaru wody i toksyn.

2. Jak się pozbyć cellulitu z ud i pośladków?

Chcąc się pozbyć cellulitu z ud i pośladków, podstawę stanowi stosowanie dobrego kremu, zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna. Czasem jednak to nie wystarcza. W takich wypadkach naszą walkę mogą wesprzeć domowe zabiegi – np. body wrapping.

3. Co to jest body wrapping? Na czym polega?

Body wrapping to zabieg na cellulit, z którego można skorzystać w profesjonalnych salonach kosmetologicznych, ale również wykonać go w domu. Polega na nałożeniu na ciało odpowiedniego kosmetyku, a następnie stworzeniu warstwy okluzyjnej poprzez owinięcie się folią lub bandażem.

4. Body wrapping – jak zrobić w domu?

Do wykonania body wrappingu w domu potrzebne nam będą dwie rzeczy: dobry kosmetyk oraz folia spożywcza lub bandaż. Na skórę nakładamy warstwę preparatu, a następnie owijamy się folią lub bandażem. W ten sposób tworzy się warstwa okluzyjna, pod którą składniki aktywne szybciej wnikają w głąb skóry, a komórki tłuszczowe szybciej są spalane. Po około 25 – 45 minutach opatrunek można zdjąć i spłukać preparat chłodną wodą. Taki zabieg zaleca się wykonywać 1 – 2 razy w tygodniu.

5. Body wrapping: jakie kosmetyki powinno się stosować do domowych zabiegów?

Kosmetyki do body wrappingu powinny zawierać jak najwięcej składników aktywnych pochodzenia naturalnego, które będą przede wszystkim wspomagać rozbijanie komórek tłuszczowych oraz usuwanie nadmiaru toksyn. Taki bogaty skład zostanie w pełni wykorzystany właśnie dzięki zabiegom body wrapping, które zintensyfikują ich działanie.

6. Jaka folia do body wrapping będzie najlepsza?

Do zabiegów body wrapping można wykorzystać zwykłą folię spożywczą, dostępną w każdym sklepie spożywczym, lub zwykły bandaż – wówczas należy owinąć się kilkukrotnie, aby warstwa nie przepuszczała za bardzo powietrza.

7. Jak powinno się stosować Vialise Body Wrapping?

Vialise Body Wrapping należy stosować regularnie, czyli 1 – 2 razy w tygodniu. Preparat nakładamy na skórę i owijamy się folią lub bandażem. Po 25 – 45 minutach można spłukać kosmetyk chłodną wodą. Podczas pierwszej aplikacji nie powinno się wcześniej wykonywać peelingu, a także należy trzymać kosmetyk krócej – w ten sposób sprawdzimy, czy nie działa na nas zbyt silnie.

8. Czy w składzie Vialise Body Wrapping znajdują się silikony, PEGi, SLSy, parabeny, syntetyczne substancje zapachowe i syntetyczne barwniki?

Nie.

9. Jakie substancje zapachowe stosujemy w kosmetyku Vialise Body Wrapping? Czy wywołują alergie?

Vialise Body Wrapping zawdzięcza swój zapach substancjom pochodzenia naturalnego, ale trzeba pamiętać, że nawet one wywołują czasem podrażnienia. W przypadku wątpliwości, proponujemy kontakt z alergologiem.

10. Czy Vialise Body Wrapping jest naturalny?

Vialise Body Wrapping opiera swój skład na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego.

11. Czy Vialise Body Wrapping można stosować u osób ze skórą bardzo wrażliwą oraz z AZS?

Vialise Body Wrapping bazuje na składnikach pochodzenia naturalnego, ale osobom ze skórą wrażliwą oraz z AZS zaleca się skontaktowanie się z dermatologiem, a także wykonanie testów skórnych.

12. Czy Vialise Body Wrapping można stosować w czasie ciąży / karmienia piersią?

Choć w składzie Vialise Body Wrapping nie znajdują się składniki, które są powszechnie uważane za szkodliwe, to przed zastosowaniem preparatu powinno się skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę.

13. Czy Vialise Body Wrapping testowany jest na zwierzętach?

Nie, Vialise Body Wrapping nigdy nie był i nie jest testowany na zwierzętach.

14. Jaki jest termin przydatności Vialise Body Wrapping?

Termin trwałości wynosi 24 miesiące. W tym okresie powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej i z dala od słońca.

15. Jak powinno się przechowywać Vialise Body Wrapping? W lodówce?

Vialise Body Wrapping nie musi być przechowywany w lodówce – wystarczy trzymać go w temperaturze pokojowej, z dala od słońca.

16. Czy jesteśmy producentem Vialise Body Wrapping?

Tak, jesteśmy producentem Vialise Body Wrapping.

17. Czy zamówienie można odebrać osobiście?

Nie, nie ma możliwości osobistego odbierania zamówień. Wszystkie wysyłamy.

18. Czy zamówienia można składać przez telefon?

Tak, telefoniczne składanie zamówień to jedna z możliwości. Wysyłki do Polski mogą zostać zrealizowane za pobraniem, ale przesyłki zagraniczne tylko za przedpłatą.

19. W jaki sposób wysyłane są paczki?

Na terenie Polski wysyłamy paczki za pośrednictwem: DPD, paczkomatów.

20. Czy można zamawiać paczki za granicę?

Tak, istnieje taka możliwość. Przesyłki zagraniczne dostarczamy za pośrednictwem firmy DPD. Składając zamówienie należy wybrać odpowiedni kraj lub przesłać wiadomość mailowo na adres – bok@farmaciaverde.pl – w celu ustalenia kosztów przesyłki.

21. Jakie są możliwe formy płatności?

Formy płatności, jakie mają Państwo do dyspozycji to:
przedpłata za pomocą: payPal, payU, przelewu tradycyjnego,
płatność przy odbiorze (tylko na terenie Polski).

Dane do przelewu:
Tytuł: Numer zamówienia
Rachunek bankowy: 14 1090 1098 0000 0001 4381 8701
Santander Bank Polska S.A.

Dla osób płacących z konta zagranicznego:
PL14 1090 1098 0000 0001 4381 8701
Kod Banku BIC (Swift ): WBKPPLPP

22. Jak długo trwa dostawa?

Zamówienia wysyłamy po otrzymaniu wpłaty na konto, w przypadku wybrania opcji z przedpłatą. Czas dostawy to około 2 dni na terenie Polski oraz 7 dni w przypadku paczek zagranicznych. Należy jednak pamiętać, że ten czas jest uzależniony od kraju docelowego.
Współpracujące z nami firm kurierskie dokładają wszelkich starań, aby przesyłki docierały do Państwa jak najszybciej. Jednakże prosimy pamiętać, że szereg czynników może powodować opóźnienia – utrudnienia na drodze, niesprzyjające warunki pogodowe.
W okresie świątecznym prosimy o składanie zamówień z wyprzedzeniem ze względu na duże obłożenie pracy kurierów.

23. Czy istnieje możliwość zmiany lub anulowania zamówienia?

Istnieje możliwość anulowania lub zmiany zamówienia dopóki nie otrzyma ono statusu zrealizowane. Wówczas prosimy o przygotowanie numeru zamówienia oraz kontakt telefoniczny pod numer: +48 576 142 509.

24. Czy istnieje możliwość otrzymania próbki Vialise Body Wrapping?

Przykro nam, ale nie mamy próbek Vialise Body Wrapping.

25. Jaką konsystencję ma Vialise Body Wrapping?

Vialise Body Wrapping ma konsystencję kremu.

Opinie od naszych klientek

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊