fbpx
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Vialise Body Wrapping

Strona główna » O Vialise Body Wrapping

Jesteśmy marką Vialise Body Wrapping, tworzymy skuteczne kosmetyki na cellulit. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, dlatego ich składy opieramy na sprawdzonych komponentach naturalnego pochodzenia.

Producentem Vialise Body Wrapping jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, obecne na rynku od roku 2015.

Po pierwsze – nie szkodzić!

Chemiczne składniki, w jakie obfitują zwykle konwencjonalne kosmetyki na cellulit, niestety nie pozostają obojętne dla naszego zdrowia. Wiele z nich podrażnia skórę i powoduje jej przesuszenie. Nam zależy na bezpieczeństwie naszych klientów i długofalowej poprawie stanu ich skóry, dlatego w kosmetykach Vialise Body Wrapping nie stosujemy żadnych sztucznych dodatków i barwników. Ograniczamy także ilość konserwantów do koniecznego minimum, które pozwala na zachowanie wszystkich cennych właściwości produktu przez okres 24 miesięcy. W tym celu stosujemy bezpieczny konserwant, akceptowany przez ECOCERT.

Ponadto dbamy o środowisko – nie testujemy na zwierzętach

Sprzeciwiamy się też złemu traktowaniu zwierząt. Żaden z naszych kosmetyków nigdy nie był ani nie będzie testowany na zwierzętach.

Naturalne składy – gwarancja skuteczności!

Czerpiemy z tego, co najlepsze dla skóry – a co może być lepsze od składników naturalnych? W naturze znajdują się remedia na wiele problemów skórnych. Korzystamy zarówno z osiągnięć ziołolecznictwa, jak i nowoczesnej wiedzy kosmetologicznej, aby znaleźć rozwiązanie na cellulit i doprowadzić skórę do jak najlepszego stanu. Nasze produkty bazują na wysokiej koncentracji składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Te substancje działają kompleksowo, aby jak najefektywniej zredukować cellulit.

Na temat Vialise Body Wrapping z uznaniem wypowiadają się też specjaliści, którzy na co dzień udzielają profesjonalnych rad osobom, zmagającym się z różnymi niedoskonałościami skórnymi.

karina pietrzela_kosmetolog Cellulit, jak wiadomo, to rozległy problem, który powstaje na bazie zaburzeń związanych z mikrokrążeniem skórnym, nadmiernym rozrostem komórek tłuszczowych oraz gromadzeniem toksyn i zatrzymywaniem wody w tkankach. Biorąc pod lupę skład balsamu Vialise Body Wrapping, znajdziemy w nim składniki aktywne, które pobudzą mikrokrążenie, przyśpieszą rozbijanie złogów tłuszczowych, odtrują skórę z toksyn i ułatwią usuwanie zalegającej wody. Z takim połączeniem składników cellulit praktycznie nie będzie mieć szans. W balsamie Vialise Body Wrapping znajdziemy również komponenty pielęgnujące i wzmacniające skórę, nie znajdziemy natomiast składników mogących pogorszyć jej kondycję. Uważam, że kosmetyki Vialise Body Wrapping wyróżniają się wysoką jakością i dbałością o szczegółymówi Karina Pietrzela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Vialise Body Wrapping w opiniach klientów

Każdego dnia otrzymujemy wiadomości świadczące o Państwa zadowoleniu.

verdelab-ikonaKosmetyki Vialise Body Wrapping spotkały się dużym docenianiem ze strony klientów. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii, będących dla nas potwierdzeniem skuteczności obranej przez nas drogimówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

 

Jednak nie zamierzamy poprzestawać na laurach i dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Opinie o Vialise Body Wrapping można przeczytać na tej stronie.

Warto stawiać na kosmetyki naturalne!

Kosmetyki naturalne nie zawierają tak wielu konserwantów oraz innych substancji pomocniczych, dlatego większość ich składu stanowią aktywne składniki. Tak jest właśnie w przypadku Vialise Body Wrapping. To decyduje o większej skuteczności kosmetyków naturalnych. Do tego otrzymywane są one ze składników aktywnych dobrze poznanych i bezpiecznych dla skóry. Vialise Body Wrapping to zauważalne rezultaty, uzyskane z poszanowaniem dla skóry i całego ciała.

Opinie od naszych klientek

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊