fbpx
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Zabieg antycellulitowy – w domu, czy w profesjonalnym gabinecie?

Strona główna » Blog » Zabieg antycellulitowy – w domu, czy w profesjonalnym gabinecie?

Odpowiednio wybrany i dopasowany zabieg antycellulitowy to podstawa, jeśli marzy się o gładkim i pozbawionym szpecącego cellulitu ciele. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób je dobierać, aby faktycznie zauważyć u siebie pozytywne efekty już po krótkim czasie. Istotne jest także podjęcie decyzji o tym, czy będzie to zabieg wykonywany w domu, czy może w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Wiedząc, jak wyglądają takie metody walki z cellulitem, o wiele łatwiej jest wybrać zabieg antycellulitowy, który spełni wszelkie oczekiwania.

Zabieg antycellulitowy – domowy body wrapping, czy zabieg w salonie kosmetycznym?Zabieg na cellulit

Decydując się na zabieg antycellulitowy, warto mieć świadomość, który z nich będzie najbardziej odpowiedni. Warto zastanowić się szczególnie nad zabiegiem body wrapping lub zabiegiem antycellulitowym, który wykonać można w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Wśród zabiegów kosmetycznych, które wykonuje się w odpowiednim salonie, z całą pewnością wskazać należy:

  • Venus Legacy,
  • Icoone,
  • Maximus.
Serum do body wrappingu - Vialise Body Wrapping

VIALISE BODY WRAPPING
DOMOWY ZABIEG ANTYCELLULITOWY  ZAMÓW

Wszystkie z tych trzech zabiegów antycellulitowych mają doskonały wpływ na kondycję skóry. Sprawdzają się w każdej fazie cellulitu, ale polecane są głównie, wtedy gdy cellulit jest już bardzo zaawansowany i inne metody po prostu nie pomagają. Warto jednak wziąć pod uwagę także zabieg body wrapping, który wykonać można w domu. Może być on stosowany osobno albo jako wzmocnienie zabiegów przeprowadzanych w specjalnych salonach. Dzięki temu efekty zabiegów kosmetycznych będą bardziej widoczne i przede wszystkim utrzymają się na dłużej.

Body wrapping może być praktykowany w domu regularnie. Znacząco poprawia on kondycję skóry. Przede wszystkim staje się ona bardziej nawilżona, sprężysta i jędrna, a to naturalnie przekłada się na redukcję cellulitu. Zabieg antycellulitowy wykonywany w domu sprawdzi się przede wszystkim w początkowych fazach rozwoju cellulitu.

Zabieg antycellulitowy w domu. Kiedy się na niego zdecydować?

Zabieg antycellulitowy, taki jak body wrapping, jak najbardziej może być przeprowadzany w domu. Warto jednak pamiętać, iż najlepsze efekty przyniesie on właśnie w początkowej fazie rozwoju cellulitu. Warto zacząć go stosować, gdy skóra jest dopiero lekko pofałdowana, a grudki nie są tak widoczne gołym okiem. Im wcześniej rozpocznie się odpowiednie zabiegi, tym szybciej uda się pozbyć kłopotliwego cellulitu. Taki zabieg antycellulitowy polecany jest też paniom, które chcą przeciwdziałać i nie doprowadzić do spadku kondycji skóry. Body wrapping będzie w tym przypadku wręcz idealny. Pod warunkiem, iż przestrzegać się będzie regularności.

Zabieg antycellulitowy może być wykonany, zarówno w domu, jak i w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Obydwie opcje są, jak najbardziej skuteczne, choć z reguły po profesjonalne zabiegi warto sięgać, wtedy gdy zmiany są już bardzo zaawansowane, podczas gdy body wrapping idealnie sprawdzi się przy lekkiej postaci cellulitu, a także, wtedy gdy chce się wzmocnić efekty działania zabiegów wykonanych w salonach. Z całą pewnością jednak warto zdecydować się na body wrapping, ponieważ jego wykonanie jest niesamowicie proste i przynosi pozytywne skutki.


Bibliografia

1. Fiałkowska I., Kulis A., Chitryniewicz J., Ocena wpływu serii 10 zabiegów terapii próżniowej na redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki ciała, 2014
2. Marwicka J., Niemyska K., Cieslicka O., Cellulit. Przegląd zabiegów kosmetycznych, 2015
3. Thomas Weiss, Najnowsze metody zwalczania cellulitu: lipodemia, przemiana materii, limfodemia, 2009

8 głosów

Komentarze

EWA678 - 2020-01-10 07:21:19

Przed zabiegiem antycellulitowym i tak potrzebna jest konsultacja z specjalistą i nawet jak mamy kasę aby sobie na niego pozowlić to i tak mogą być jakieś przeciwwskazania, które zostaną wyłapane podczas wizyty.

MajkaMaja - 2020-01-07 17:42:38

Chciałabym kiedyś wybrać się na zabieg Venus Legacy.., ale jeszcze trochę czasu pewnie minie zanim będę mogła sobie na niego pozwolić. Aktualnie korzystam z body wrappingu. W tygodniu smaruje się kremem antycellulitowym, a w weekdndy robię body wrapping. Efekty widać, ale zabieg znacznie by je przyspieszył.

serducho1 - 2020-01-06 09:51:24

hmmm domowy zabieg antycellulitowy czy w profesjonalnym gabinecie? Wszyscy pewnie zdecydowali by się z wielką chęcią na gabinet, ale potem niestety doświadczamy zderzenia z rzeczywistością i cena tego zabiegu powala nas na łopatki. Jeszcze jedną serię można sobie zrobić i zobaczyć jak to jest, ale jak ktoś poważnie zabiera się do tematu to musi przygotować dużo pieniążków :P

Opinie od naszych klientek

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊